Citroën C1: Rozruch za pomocą klucza elektronicznego

Rozruch za pomocą klucza elektronicznego


Przy pierwszym naciśnięciu
przycisku " START/STOP " ta kontrolka miga powoli w zestawie wskaźników.

W przypadku samochodów z manualną skrzynią biegów:

Ta kontrolka zapala się w
zestawie wskaźników.

Nacisnąć i puścić przycisk
" START/STOP ".

W przypadku samochodów ze skrzynią biegów ETG:

Ta kontrolka zapala się w
zestawie wskaźników.

Nacisnąć i puścić przycisk
" START/STOP ".

W zależności od temperatury otoczenia każda próba rozruchu może trwać do około 15 sekund. Przez ten czas nie naciskać ponownie przycisku " START/ STOP " i nie zwalniać pedału sprzęgła ani pedału hamulca (w zależności od typu skrzyni biegów).

Jeżeli po upływie tego czasu rozruch silnika nie nastąpi, należy ponownie nacisnąć przycisk " START/STOP ", aby przeprowadzić kolejną próbę.

Jeżeli warunki rozruchu nie są spełnione, kontrolka systemu "Zdalny dostęp i rozruch" miga szybko w zestawie wskaźników. W niektórych wypadkach konieczne jest poruszenie kierownicą z jednoczesnym wciśnięciem przycisku " START/STOP ", aby odblokować kolumnę kierownicy

Obecność klucza elektronicznego w kabinie samochodu jest niezbędna podczas włączania zapłonu i rozruchu silnika. Po uruchomieniu silnika klucz elektroniczny musi znajdować się w kabinie do zakończenia jazdy: nie ma możliwości zaryglowania samochodu.

Zmiana trybu

Gdy klucz elektroniczny znajduje się wewnątrz samochodu, każde naciśnięcie przycisku " START/ STOP ", bez naciskania na pedały, umo& ...

Wyłączenie za pomocą klucza elektronicznego

Zatrzymać samochód. W wersji z manualną skrzynią biegów: ustawić dźwignię zmiany biegu w położeniu "luz". W wersji ...

Categorie